Infaormacja z Walnego Zebrania Sprawozdawczego za rok 2012

Dnia 9 lutego o godzinie 15.00 w Domu Strażaka przy ulicy motokrosowej odbyło cie coroczne zebranie wszystkich członków OSP. Na zebraniu tym odczytano sprawozdania z działalności OSP, a także uchwalono plan działania na rok następny. Na zebranie zaproszono gości w osobach: Burmistrza Miasta Cieszyn, radnych, Prezesa i komendanta ZOM ZOSP RP w Cieszynie, druhów z SDH Ligota, a także przedstawicielkę Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Po odczytaniu sprawozdań i przedstawieniu planu działania przystąpiono do dyskusji, w której to po raz kolejny pogratulowano naszej jednostce jubileuszu, a także poruszono temat braku wyjazdów do działań ratowniczych w ubiegłym roku. Dyskusję zakończono z obietnicą, iż ten rok będzie lepszy, a w remizie zostanie zainstalowany system powiadamiania selektywnego.

Zdjęcia z Zebrania można zobaczyć w naszej galerii:
Walne Zebranie sprawozdawcze za rok 2012

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wiadomości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.